سفارش تبلیغ
صبا ویژن
الله اکبر خامنه ای رهبر
 

نهضت ما اسلامی است قبل از آنکه ایرانی باشد

رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران

امام خمینی رحمه الله علیه:برادران شجاع من که براى آزادى وطنهاى خود قیام کرده‏اید، ملتهاى خود را هشدار دهید و مغزها را از آثار تبلیغات چند صد ساله و خود باختگى در مقابل غرب و مستکبرین شستشو دهید؛ و به نهضت ما که نهضت اسلامى و مستضعفین است بپیوندید؛ که امروز اسلام عزیز در مقابل کفر، و منطق در برابر زور واقع شده است. نهضت ما اسلامى است قبل از آنکه ایرانى باشد؛ نهضت مستضعفین سراسر جهان است قبل از آنکه به منطقه‏اى خاص متعلق باشد.
صحیفه امام، ج‏11، ص: 111
 
امام خمینی:چند روز پیش از این در یک نوشته‏اى دیدم که مى‏گوید که چرا از ملى مى‏ترسید شماها؟ من به آن آقا مى‏گویم، شما چرا از اسلامى مى‏ترسید؟! ...ما مى‏خواهیم ببینیم خواست این 35 میلیون جمعیت چى است. ما دیدیم که خواست این 35 میلیون جمعیت این بود که ما اسلام را مى‏خواهیم. در تمام صحبتها از اول تا آخر این نبود که ما ملى گرا هستیم. ملى گرایى برخلاف اسلام است. ... ملى گرایى برخلاف دستور خداست و برخلاف قرآن مجید است.
صحیفه امام، ج‏12، ص: 335
 
امام خمینی: صدور آن وقتى است که اسلام، حقایق اسلام، اخلاق اسلامى، اخلاق انسانى در اینجاها رشد پیدا بکند. و شما موظف به این معنا هستید، و باید این کار را انجام بدهید که هم در عمل و هم در نوشته‏هایى که در آنجا منتشر مى‏کنید، باید بکنید و مجله داشته باشید و آن مجله یک مجله‏اى باشد که هم در عکسهایى که در آن هست، و هم در مسائلى که در آنجا طرح مى‏شود همه‏اش موافق باشد با جمهورى اسلامى تا به واسطه تبلیغات، اسلام نفوذ کند ...عمده مسئله این است که ما فهمیده باشیم در قلبمان که ما مى‏خواهیم جمهوریمان اسلامى باشد. باید همان طورى که با زبان مى‏گوییم، قلب ما معتقد شده باشد به اینکه ما مى‏خواهیم اسلام باشد. «ما مى‏خواهیم اسلام باشد» دیگر با تمام اعوجاجات باید مبارزه بکند .... خداوند همه شما را- ان شاء اللَّه- حفظ کند و همه شما و ما را موفق کند به اینکه دنبال این باشیم که اسلام را در همه جا تقویت کنیم. و از مروّجین اسلام باشیم.
صحیفه امام، ج‏13، ص: 491
موضوع مطلب :

ارسال شده در: پنج شنبه 89 مرداد 14 :: 7:14 عصر :: توسط : مدیر وبلاگ

جنگ نرم و سپر محکم افسران جوان


جنگ نرم 

«جوانان چون پرچمدار و عقبه نظام هستند، باید همیشه در صحنه باشند، تربیت شوند، آموزش ببینند و مبارزه کنند… و در این بین نیاز عمده جوانان هویت است، باید هویت و هدف خویش را بشناسند. دشمن می خواهد هویت جوان ایرانی را از او بگیرد، اهداف را از بین ببرد و افقها را تیره کند… امروز برنامه دشمن نسبت به شما جوانها این است، خیلی باید بیدار باشید و در این جنگ نرم شما جوانهای دانشجو افسران جوان این جبهه اید.» به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

ارسال شده در: پنج شنبه 89 مرداد 14 :: 7:8 عصر :: توسط : مدیر وبلاگ
همایش خودجوش "جهادگران عرصه‌های مجازی " در مشهد برگزار شد

 صد نفر از فعالان مذهبی فضای اینترنت و سایبر در همایش "جهادگران عرصه‌های مجازی " در شهر مقدس مشهد گرد هم آمدند.

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

ارسال شده در: یکشنبه 89 مرداد 10 :: 1:20 صبح :: توسط : مدیر وبلاگ

جریان فتنه در ادامه تلاش‌های ناکام خود برای احیای این فرقه، برنامه جدیدی را برای ورزشگاه‌ها و بهره برداری‌های قومیتی در دستور کار خود قرار داده است.

 

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

ارسال شده در: یکشنبه 89 مرداد 10 :: 1:16 صبح :: توسط : مدیر وبلاگ
موضوع مطلب :

ارسال شده در: یکشنبه 89 مرداد 3 :: 9:39 عصر :: توسط : مدیر وبلاگ

وقت است که باز آیی  

 

جهت مشاهده به ادامه مطلب مراجعه فرمایید. 

ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

ارسال شده در: جمعه 89 مرداد 1 :: 4:26 عصر :: توسط : مدیر وبلاگ

بیشتر بخند جوان !

نوجوان

به بهانه ی میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام ، این روز را "جوان" نامیده اند . حضرت علی اکبر (ع) را شبیه ترین فرد به رسول الله (ص) می دانند . در روایات آمده است که پیامبر (ص) ، همیشه و همیشه ، متبسم بوده اند ،  صورتی خندان و بانشاط  داشته اند ، با اینکه رسالتی عظیم داشتند و سختی های راهشان بیشمار و طاقت فرسا بود .

یعنی سختی های زندگی ، دلیل عبوسی و گرفتگی نیست . یعنی هرچه هستیم و هرچه گفته اند و هر چه حالمان خراب است و غیره ، دلیل کافی برای نخندیدن و شاد زندگی نکردن و آرام نبودن نیست .

«مؤمن» به لحاظ ایمان و باورهایش، از نشاط خاصی برخوردار است. در همین باب امام علی علیه السلام می فرمایند : «مؤمن، نشاط دایمی دارد».(1)

به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.ادامه مطلب...


موضوع مطلب :

ارسال شده در: جمعه 89 مرداد 1 :: 4:8 عصر :: توسط : مدیر وبلاگ

 
درباره وبلاگ
کلام هدایت اینترنت که به وجود آمد، یک ابزار اختصاصی نبود، ما هم میتوانیم از آن استفاده بکنیم; یعنی یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفت ها و تازه های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می توانیم استفاده کنیم. از همان شیوه هایی که ضلالت منتشر می کنند، ما استفاده می کنیم و هدایت را منتشر می کنیم. حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)
نویسندگان
 ()
نویسندگان
 ()
نویسندگان
 ()
نویسندگان
 ()
لوگو
کلام هدایت

اینترنت که به وجود آمد، یک ابزار اختصاصی نبود، ما هم میتوانیم از آن استفاده بکنیم; یعنی یک راه دو طرفه است. اگر دشمن می تواند از علوم ارتباطات و از پیشرفت ها و تازه های علمی این رشته استفاده کند، ما هم می توانیم استفاده کنیم. از همان شیوه هایی که ضلالت منتشر می کنند، ما استفاده می کنیم و هدایت را منتشر می کنیم.

حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 62
بازدید دیروز: 39
کل بازدیدها: 362710

جشنواره وبلاگ نویسی حماسه نگاران بسیج و انقلاب اسلامی